Multifonksiyonel Web Tasarım Çözümleri.
Ziyaretçi deneyimini ön planda tutan, Google ile uyumlu çalışan, hızlı açılan, kolay yönetilebilir, tüm cihazlara göre esneyen tasarımlara sahip, güvenliği sürekli ön planda tutulan, güncel yazılım dilleri ile kodlanmış web alt yapıları sunar.
Tasarımlarımızın tamamı her çeşit telefon, tablet, pc, laptop veya farklı çözünürlükte ki cihazlara ve tarayıcılara uyumludur.
Oluşturduğumuz Yönetim Panelleri kullanımı herhangi bir uzamanlık gerektirmemektedir. İşlem yapacağınız her noktada kullanım ile ilgili bilgilendirme mevcuttur. Görsel alan yüklemelerinde "Kırpma" özelliğimiz mevcuttur. Daha detaylı inceleyebilmek için Demo Talebi'nde bulunabilirsiniz.
Internet sitenizi satın alma aşamasından sonra içeriklerin girişinde herhangi bir desteğe ihtiyacınız olduğunda bize ulaşabilirsiniz. Destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.
Evet. Açık kaynak kodlu yazılımlardan farklı olarak alt yapımız kendi ekibimiz tarafından güncel güvenlik teknikleri kullanılarak geliştirilmiştir. Gelişen güvenlik önmemleri teknik ekibimiz tarafından sürekli alt yapıya eklenmektedir.
Site arayüzlerimiz Google, Yahoo ve Yandex gibi arama motorlarında en iyi şekilde indexlenecek şekilde oluşturulmuştur. Yönetim panelinden anahtar kelime girişi, açıklama ve başlık girişlerini istenildiği şekilde yapılabilir. Bunun yanı sıra yönetim paneli alt yapımız site haritasını otomatik olarak oluşturur ve içerik güncellemeleri esnasında bunu arama motorlarına bildirir. Bu sayede eklenen yeni içerikler hızlı bir şekilde index alır.
Alt yapımız PHP yazılım dili ile oluşturulmuş olup, mySQL veritabanı ile desteklenmektedir. Arayüz kodlamaları HTML5, CSS3 ve Bootstrap framework'ü ile yapılmaktadır.
Satın aldığınız yazılım sürümleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Arayüz seçimi her satın alma için sadece ilk etapta belirlenebilir.
Sunduğumuz tasarım ve yazılım altyapı güvenliğinin sağlanabilmesi için sadece bizim tarafımızdan temin edilen hostingler içerisinde kullanılabilmektedir. Bu süreç içerisinde talep edeceğiniz e-posta hesap yönetimini teknik ekibimiz sizin adınıza yürütmektedir.